سری آ؛ توقف یوونتوس و شکست سنگین اینتر به نفع میلان

سری آ؛ توقف یوونتوس و شکست سنگین اینتر به نفع میلان

همه چیز به نفع میلان رقم خورد.
به گزارش وبسایت نود، با شکست سنگین اینتر مقابل ناپولی و تساوی یوونتوس مقابل آتلانتا، شانس میلان برای کسب سهمیه بیشتر شد.

هفته سی و هفتم فوتبال ایتالیا یکشنبه شب با انجام چند مسابقه دیگر پیگیری شد که نتایج به نفع میلان رقم خورد تا جدال کسب سهمیه لیگ قهرمانان در هفته پایانی بسیار جذاب شود.

در بازی های یکشنبه شب میلان موفق شد در خانه خود با دو گل فروزینونه را شکست دهد که در این بازی دوناروما یک پنالتی را گرفت و روسونری با گل های پیاتک و سوسو پیروز شدند.

در دیگر مسابقه حساس، ناپولی رده دوم توانست 4-1 اینتر را شکست دهد. در این مسابقه زیلنسکی در دقیقه 16، مرتنز 61، و روئیز در دقایق 71و 78گلزنی کردند. تک گل اینتر هم در دقیقه 81 توسط ایکاردی از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.

یوونتوس قهرمان این فصل نیز در خانه مقابل آتلانتا متوقف شد. این دیدار با تساوی 1-1 به اتمام رسید. ایلیچیچ در دقیقه 33 برای میهمان گلزنی کرد و سپس مانزوکیچ در دقیقه 80 بازی را مساوی کرد. برناردسکی هم در دقیقه 90 از زمین بازی اخراج شد.

به این ترتیب با این نتایج، آتلانتا با 66 امتیاز سوم است، اینتر با همین امتیاز چهارم است و میلان با یک امتیاز کمتر در رده پنجم ایستاده است ، رم هم با 63 امتیاز ششم است و این تیم ها برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان رقابت سختی در هفته پایانی خواهند داشت.

منبع : نود تی وی