رد پیشنهاد 18 میلیون پوندی وستهم برای هافبک بارسلونا

رد پیشنهاد 18 میلیون پوندی وستهم برای هافبک بارسلونا

بارسلونا قصد فروش آندره گومز را دارد.
به گزارش وبسایت نود، اسکای اسپورتس گزارش داده که وستهم یونایتد با پیشنهادی 18 میلیون پوندی برای خرید آندره گومز، هافبک پرتغالی بارسلونا تلاش کرده اما این پیشنهاد از سوی بارسلونا رد شده است.

گومز که فصل 19-2018 را به شکل قرضی در اورتون گذراند، نمایش های خوبی با پیراهن تافی ها داشت و در 29 مسابقه به میدان رفت. بارسلونا قصد فروش گومز را دارد، اما مبلغ درخواستی آبی اناری ها برای هافبک 25 ساله رقمی بین 25 تا 35 میلیون پوند است. البته اسکای خبر از این داده که وستهم با وجود رد پیشنهاد اولیه، تمایل خود به جذب گومز را از دست نداده و احتمالا با پیشنهادات بالاتری به سراغ بارسا خواهد رفت.

آندره گومز در جولای 2016 از والنسیا به بارسلونا پیوست و هنوز 2 سال دیگر با این تیم قرارداد دارد. او در دو فصلی که به شکل کامل عضو کاتالان ها بود 78 بار برای بارسا به میدان رفت و به همراه این تیم یک قهرمانی در لالیگا و دو قهرمانی در کوپا دل‌ری را تجربه کرد.

مانوئل پیگرینی که در نخستین فصل حضور روی نیمکت وستهم این تیم را به مکان دهم لیگ برتر رساند، به دنبال تقویت ترکیب تیمش در این تابستان و تلاش برای راهیابی به رقابت های اروپایی است.

منبع : سایت نود