عرب: با برانکو درباره آینده حرف می‌زنم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می گوید برخی هواداران تلاش های انجام شده در باشگاهش را نادیده می گیرند.

ایرج عرب در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه”، درباره برد پرسپولیس مقابل سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی بیان کرد: این بازی به دلیل حساسیت ویژه ای که داشت شرایط سختی را برای ما رقم می زد. شرایط خاصی داشت و خداراشکر که به خیر گذشت و توانستیم نتیجه خوبی را رقم بزنیم. این برد را مدیون تلاش بازیکنان و سرمربی و کادرفنی و حمایت بی شائبه هواداران هستیم.


وی درباره اینکه هواداران به خاطر بی نظمی های موجود در بحث سکوهای نقش جهان از او دلخور هستند، تاکید کرد: اینطور نبوده که ما هیچ اقدامی نکرده باشیم. پس این اقدامات از کجا نشات می گیرد؟ اینکه باشگاه بدون حاشیه کار می کند، دلیلش چیست؟

مدیرعامل پرسپولیس همچنین گفت: ما از یک هفته قبل برای ایجاد امنیت و مسائل اینچنینی نامه نگاری کردیم و دیروز هم خودم درجلسه شورای تامین حضور یافتم. جان هواداران از هرچیزی مهم تر است. ما دنبال فوتبال پاک، نشاط و سلامتی هستیم. دنبال ایجاد تنش نیستیم. همه ما اعضای یک خانواده هستیم و می خواهیم همه در سلامت کامل از ورزشگاه خارج شوند. باید این مساله را بدانیم که نیروهای امنیتی تدابیر لازم را در نظر می گیرند. همه ما برای حفظ جان هواداران کار می کنیم اما برخی افراد تلاش ها را نمی بینند و حواشی هم همیشه وجود دارد.

عرب درباره اینکه در بازی شب گذشته بازهم 10 درصد سکوها به هواداران پرسپولیس رسید، تاکید کرد: شما دیدید سپاهانی ها نیز 70 درصد سکوها را در اختیار نداشتند و بخشی از ورزشگاه خالی بود. از درصد آنها هم کم شد و ما نیز قبول کردیم درصدی کم شود.

وی درباره مذاکره برانکو ایوانکوویچ با تراکتورسازی بیان کرد: من از این مساله بی خبرم و از طریق مطبوعات متوجه آن شدم.

عرب درباره اینکه برانکو خودش مذاکره با تراکتور را تایید کرده، گفت: من باید با آقای برانکو صحبت کنم و بعد نظرم را بگویم.

وی در پاسخ به این پرسش که در صورت جدایی برانکو پلن باشگاه برای آینده چیست، افزود: اجازه بدهید اول با برانکو صحبت کنیم و بعد در این خصوص حرف بزنیم.

منبع : ورزش3