تیم ملی ایران 1-1تیم امید/ تقابل ویلموتس و مجیدی برنده نداشت

تیم ملی ایران 1-1تیم امید/ تقابل ویلموتس و مجیدی برنده نداشت

شاگردان ویلموتس نتوانستند در دیداری دوستانه برابر تیم ملی امید به پیروزی برسند.
به گزارش وب‌سایت نود، دو تیم بزرگسالان و امید کشورمان امروز از ساعت 18:30 در دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند که در پایان دو تیم به نتیجه 1-1 رضایت دادند.

در نیمه اول شاهد بازی سرد و کسل کننده‌ای از سوی هر دو تیم در ورزشگاه خالی آزادی بودیم. در این نیمه که ویلموتس بیشتر از بازیکنان شناخته شده استفاده کرد، تیم بزرگسالان بیشتر سوار بازی بود که باعث شد در این نیمه به برتری برسند.

در نیمه دوم با توجه به تعویض هایی که دو تیم انجام دادند، تیم امید موفق شد بازی بهتری ارائه دهد و گل مساوی را به ثمر برساند.

ترکیب تیم ملی بزرگسالان

رشید مظاهری، محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانی، دانیال اسماعیلی فر، سعید آقایی، رضا اسدی، امیرحسین کریمی، مهرداد محمدی، محمد کریمی، آرش رضاوند و شهریار مقانلو

ترکیب تیم ملی امید

معراج اسماعیلی، علیرضا آرتا( محمدآقاجانپور )، عارف غلامی، طاها شریعتی، مسلمی پور، اسماعیل بابایی، مهدی مهدیخانی، سید محمد خرم حسینی( رضا جعفری) ، مهدی قائدی، امیر روستایی (امیرحسین حسین زاده)و محمد رضا آزادی

مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در شروع نیمه دوم تیمش را با چهره‌ای کاملاً متفاوت روانه میدان کرد. اسامی بازیکنان تیم ملی در نیمه دوم به شرح زیر است:
احمد گوهری، مهدی شیری، ایمان سلیمی، محمدحسین مرادمند، محمد نادری، علی کریمی، محمد محبی، پیمان رنجبری، سعید واسعی، مجید علیاری و احمد عبدالله‌زاده.

فرهاد مجیدی سرمربی تیم امید در شروع نیمه دوم دست به تعویض زد. او رضا شکاری را به جای رضا کریمی، رضا جیبره را به جای مهدی قائدی، ابوالفضل رزاق‌پور را به جای محمد مسلمی‌پور، محمدامین اسدی را به جای محمد آزادی و محمد خدابنده‌لو را به جای محمد بابایی وارد زمین مسابقه کرد.

شرح گل ها

دقیقه 11: نفوذ مهرداد محمدی از سمت راست که با حرکت انفرادی به پشت محوطه جریمه تیم امید رسید و با ضربه زمینی پای چپ توپ را به قعر دروازه فرستاد.

دقیقه 65: تیم ملی امید روی اشتباه احمد گوهری توسط ابولفصل رزاق پور به گل رسید.

منبع : سایت نود